EKSKLUZIVNO - BMW 320si S2000 MILOVANA VESNIĆA, PRVE FOTOGRAFIJE
12.10.2013
Jedno je sigurno, sezonu 2014 Milovan Vesnić će ponovo provesti u Evropi. Pregovori za nastupe za volanom Ferrari-ja u okviru endurance CEZ šampionata su definitivno "propali" jer je u Gorjane danas stigao BMW 320si specifikacije S2000. Do zvanične prezentacije automobila kao i planova ASK Sport Auto Vesnić za narednu godinu malo ćemo pričekati ali za sada imamo to zadovoljstvo da obradujemo ljubitelje automobilizma u Srbiji lepom vešću i prvim fotografijama atraktivnog bolida.
U pitanju je bivši automobil fabričkog BMW UK Team-a sa kojim se u WTCC-u i BTCC-u takmičio Andy Priaulx. BMW je od 2012-te vlasništvo Švajcarca srpskog porekla Milenka Vukovića sa kojim je nastupao na nekoliko trka nemačke Procar serije. Prema izjavi samog Vesnića automobil predstavlja odličan "materijal" ali predstoji i duga faza upoznavanja. Podsetićemo Vas da je u svojoj bogatoj karijeri Vesnić već nastupao u vozilima bavarskog proizvođača i to u modelima M3 i STW. Više informacija imaćemo uskoro a realno je očekivati da će Mikica u skorijoj budućnosti objaviti da će već od naredne godine svoju karijeru nastaviti u ETCC-u.
Komentari
Puno čestitke na izboru i trudu svima u Mikicinom timu. Jos jedan Srbin u Evropi
dok je vesnic bio na tim stazama ranije i uceniji je dosta al ni on prve sezone na tim stazama ne verujem da je ista napravio tako da skidamo kapu duci ;)
Да их не делимо кад су обојица при врху,само подршка за Србију!